Redakce

kontakt na redakci: redakce@dracisumperk.cz

Jaroslav Svoboda
šéfredaktor
Již takřka 20 let se podílí na internetovém zpravodajství o šumperském hokeji, nejprve prostřednictvím vlastních fanouškovských stránek, později pak i stál u zrodu oficiálního webu klubu spadajícího pod společnost eSports. Za svůj největší novinářský zážitek považuje účast na zlatém hokejovém MS v Německu 2010, dále se podílel na MČR žen ve futsale a je stálým redaktorem serveru onlajny.com. Rád sportuje, čte a cestuje, jeho oblíbeným jídlem je sushi a kromě šumperského hokeje je i velkým fanouškem brněnské Komety a zvláště pak skotského fotbalového klubu Celtic FC.
Martin Schwarz
redaktor

Do redakce vstoupil v červenci roku 2010. Martin studuje žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci, kromě psaní pro stránky šumperského hokeje přispívá i na web nhl.cz a nově také hokej.cz. Komentuje sportovní přenosy televize LifeTV. Jako redaktor se zúčastnil Olympiády dětí a mládeže (2014), MS v inline hokeji v Pardubicích (2014) a získal akreditaci na MS v hokeji žen (2015). Fandí Drakům, ale i Kometě Brno a San Jose Sharks.
Dominik Mihailescu
redaktor

Dominik začal v redakci Šumperka již v roce 2010. Hned na to se podíval jako redaktor na Mistrovství světa v inline hokeji, následně se staral o zpravodajství z Mistrovství České republiky ve futsale žen. V sezóně 2014/2015 pracoval pro pardubickou redakci. V listopadu 2017 byl společností eSports nominován na mezinárodní hokejový turnaj Karjala, kde sbíral cenné zkušnosti. Dominik rád sportuje, miluje italskou kuchyni a dobré pivo. V hokeji je fanda šumperských Draků, ale také Pardubic nebo Vancouveru Canucks.
Kateřina Glogarová
redaktor

Nejmladší člen redakce, do které vstoupila na začátku sezóny 2013/2014. Katka píše v šumperské redakci onlajny. Mezi její záliby patří fotbal, florbal, závody Spartan race a samozřejmě hokej. Fandí Drakům, v extralize zní její favorit jasně Kometa Brno. 
Zuzana Košťálová
externí redaktor
V redakci od července 2010. Od roku 2012 žije v Ostravě, kde se připravuje na povolání učitelky informatiky na střední škole, šumperské redakci tak vypomáhá externě. Je vedoucí redaktorkou pro Český florbal a jako florbalová redaktorka byla na MS žen v Ostravě (2013), MS juniorek v Polsku (2014), Superfinále v Praze (2014), Pohár mistrů ve Švýcarsku (2014), finále Poháru České pojišťovny v Opavě (2015) anebo také na EFT ve Finsku (2015). Ve svém volném čase navštěvuje posilovnu a rekreačně si ráda vyzkouší jakýkoliv sport. Nejvíc k srdci ji však přirostl futsal, který hraje za ostravský tým FK Panorama. Mezi její záliby patří také filmy a seriály, obzvlášť ty podle Marvel a DC Comics.
Věra Václavková
fotograf

Služebně druhý nejstarší člen redakce, hlavní fotograf šumperského hokeje. Dříve přispívala krátkými texty jak pro web, tak pro LifeTV. Věra má dvě děti a samozřejmě fandí šumperským Drakům. V extralize je u ní na první příčce Kometa Brno.