Partneři

Významní partneři

DRFG a.s.

www.drfg.cz/

Cílem investiční skupiny DRFG je zhodnocovat kapitál prostřednictvím investic do majetkových podílů v perspektivních společnostech a projektech. Preferujeme investice do nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb a telekomunikací. Řídíme se investiční filozofií založenou na upřednostňování investic v oborech, kterým dobře rozumíme, v lokalitách, které jsou nám kulturně i geograficky blízké a v projektech, kde můžeme získat významný rozhodovací podíl.

 
 

Vápenka Vitošov s.r.o.

www.vitosov.cz

Vápenka Vitošov s. r. o. se nachází sedm kilometrů od Zábřehu na Moravě, v okrese Šumperk. Patří mezi tři největší vápenky v České republice a stáří zdejšího vitošovského vápence je odhadováno geology na 350-400 milionů let. V roce 1993 vstoupil do podniku zahraniční partner, německá společnost FELS-WERKE GmbH. Nejznámějším značkovým produktem je systém malt, omítek a barev SALITH®.

 
 

Bergasto s.r.o.

www.bergasto.cz

Bergasto s.r.o. je česká společnost, která se od roku 2009 primárně zabývá odstraněním odpadů. Společnost působí zejména v oblasti odpadového hospodářství, zajišťuje sanaci ekologických zátěží. Zabývá se čištěním a údržbou komunikací, komplexními službami pro průmyslové zákazníky, svozem a odstraněním nebezpečných odpadů vč. kapalných. Vykupuje a zpracovává druhotné suroviny a rovněž působí v oblasti vzorkování odpadů a vod. Do roku 2016 odstranila a využila více jak 1 mil. tun ostatního odpadu a 20 tis. tun nebezpečného odpadu.

 
 

Prumhor spol. s r.o.

www.prumhor.cz

Firma Prumhor nabízí široké portfolio služeb - malířsko-natěračské práce, prodejní činnost v oblasti barev a laků, realizace zateplovacích systémů, stavební práce, včetně inženýrských a projektových prací, odborné konzultace a finanční poradenství v oblasti revitalizací bytových domů a výstavby rodinných domů. Zakázky realizujeme tzv.na klíč. Důraz klademe na kvalitu prací a použití nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu.

 
 

Apator Metra s.r.o.

www.metra-su.cz

APATOR METRA s. r. o. je jedním z největších výrobců měřicí a regulační techniky v České republice. Tradice společnosti sahá až do roku 1947, kdy byla založena jako odštěpný závod národního podniku Metra Blansko. V současné době zahrnuje portfolio firemních výrobků jak klasický sortiment teploměrů a termostatů, tak i moderní elektronické indikátory topných nákladů a vodoměry s rádiovým odečtem. Společnost výrobky vyváží do mnoha zemí Evropy a na Střední Východ. Výrobní sortiment vyniká širokou škálou nabízených produktů a je schopen uspokojit většinu požadavků. Dále je firma schopna vyrobit i zakázkové provedení.

 
 

Fortex-AGS a.s.

www.fortex.cz

Společnost FORTEX-AGS, a. s. Šumperk se zabývá podnikáním ve stavební výrobě, výrobou a dodávkami technologií čistíren odpadních vod, výrobou manipulačních a paletizačních prostředků, velkoobchodem s hutním materiálem a od roku 2001 působí jako autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Od roku 2004 provádí firma autorizovaný servis vozů Škoda. Firma byla založena roku 1968.

 
 

ZN BAGR SERVIS CZ s.r.o.

www.servisfuchs.cz

ZN BAGR SERVIS CZ je firma s dlouholetou zkušeností a týmem kvalifikovaných mechaniků, která poskytuje prodej a servis nakladačů zn. Terex Fuchs u nás i v zahraničí. Tyto stroje jsou určeny pro manipulaci s kovovým odpadem, dřevní hmotou a odpady určenými k recyklaci. Samozřejmostí je prodej a servis příslušenství strojů jako jsou drapáky, nůžky, magnety, dále prodej a servis hydraulických nůžek a nůžkolisů pro zpracování kovového odpadu.

 
 

Allsports s.r.o.

www.bauerhockey.cz

Společnost ALLSPORTS a.s. vznikla v roce 2003 jako výhradní distributor hokejové výstroje a kolečkových bruslí NIKE BAUER HOCKEY v České republice. Úspěch společnosti je založen na vynikající značce hokejové výstroje BAUER, NIKE a NIKE BAUER a dlouholetých zkušenostech formovaných od roku 1992. Posláním pracovního týmu je důstojně reprezentovat značku č.1 v ledním hokeji a zároveň v co největším rozsahu uspokojit poptávku trhu po produktech značky BAUER HOCKEY a EASTON.

 
 

Grafotyp s.r.o.

www.grafotyp.cz

Grafotyp s.r.o. je společnost zabývající se kompletní polygrafickou výrobou s důrazem na kvalitu. - Grafické zpracování
- Tisk
- Knihařské zpracování
- Kartonáž
- Prodej firemních tiskopisů a papírnického zboží
- Vydavatelská činnost
- Prodej a potisk reklamních předmětů
- Reklama a distribuce
- Velkoplošný tisk - plachty, cedule, samolepky, vlajky

 
 

Everstar s.r.o.

www.everstar.cz

Firma Everstar s.r.o. byla založena v roce 1990 ryze českým subjektem, s cílem vyrábět na základě kanadského know how vodou ředitelné prostředky k odmašťování a speciálnímu čištění, pod obchodním názvem Star. Hlavním kritériem firmy je, že na trh nesmí být dodán prostředek, který by neodpovídal svým složením a vlastnostmi deklarovaným hodnotám. I z tohoto důvodu nelze nalézt naše výrobky v těch nejnižších cenových hladinách.

 
 

CEKR CZ s.r.o.

www.cekrcz.eu/

 • inženýrská činnost v investiční výstavbě
 • provádění staveb, jejich změn a odstraňování
 • projektová činnost ve výstavbě
 • činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců

 •  
   

  DOLS

  www.dols.cz

  DOLS je přední český dodavatel oken, dveřních systémů a poštovních schránek s dlouholetou tradicí. Mimo tento základní výrobní program nabízí reklamní, prezentační a prodejní regálové systémy, lakování v lakovně se systémem Nano technologie, pálení na laseru Prima Platino 1530, děrování – Trumf, ohýbání - Salvagnini P2xe a další zakázkovou kovovýrobu.

   
   

  Údržba zeleně a parků, s.r.o.

  www.zelensumperk.cz

  Společnost Údržba zeleně a parků, s.r.o. zajišťuje údržbu veřejné zeleně nejen pro město Šumperk. Nabízí zakládání, rekonstrukce a sečení trávníků, úpravu překopů v zelených plochách. Výsadbu stromů, keřů a květinových záhonů. Prořez okrasných stromů, keřů, stříhání živých plotů. Řezání ve výškách pomocí plošin. Odstranění nežádoucích porostů, kácení stromů.

   
   

  Unno universal, s.r.o.

  www.unnobarvy.cz

  UNNO, to je prodejna barev, tmelů, lepidel a jiných malířských potřeb v Šumperku. Své služby však nabízí také v širokém okolí. Sortiment obsahuje pestrou paletu venkovních i interiérových nátěrů na stavební prvky, dřevo, kov a jiné materiály.

   
   
  Dnes v 18:00 | Muži
  Draci Šumperk
  JKH GKS Jastrzębie