Partneři

Business partneři

Šumavský pramen a.s.

www.sumavskypramen.cz

Společnost ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s. je firmou s dlouholetou tradicí v oblasti výroby a stáčení přírodní pramenité vody do barelů. Zajišťujeme nejen prodej a distribuci pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN po celé ČR, ale také zapůjčujeme výdejníky vody a kávovary, které Vám zajistí pohodlnou cestu k dodržování Vašeho pitného režimu.

 
 

Stavebniny Darek - Daniel Přikryl s. r. o.

www.stavebninydarek.cz

Obchodní společnost DAREK – Daniel Přikryl s.r.o. se zaměřuje na komplexní prodej veškerého stavebního materiálu. V roce 2008 se přestěhovala do nového moderního areálu na ulici Průmyslová 657 ve Vikýřovicích, kde jsou pro zákazníky mimo jiné připraveny stálé expozice prodávaného stavebního materiálu, samoobslužná prodejna, míchací centrum exteriérových a interiérových barev a autolaků, zásoby stavebního materiálu ihned k odběru. V roce 2013 byla zrekonstruována a rozšířena prodejna v Hanušovicích.

 
 

JR Stavby CZ, s.r.o.

www.jrstavby.cz

Společnost je zaměřena na kompletní dodávky staveb vodohospodářských, dopravních, inženýrských a pozemních. Stavby jsou realizovány zkušenými pracovníky, jejichž základ tvoří dlouholetí zaměstnanci společnosti Lesostavby Šumperk a.s. Získané zkušenosti a dovednosti našich pracovníků u předešlých zaměstnavatelů jsou zárukou vysoké kvality naší práce, se kterou se ucházíme u zadavatelů stavebních zakázek jako jsou například Olomoucký kraj, ŘSD správa Olomouc, SSOK Olomouckého kraje, Povodí Moravy, Povodí Vltavy, město Olomouc a mnoho dalších měst a obcí Olomouckého kraje.

 
 

Polách a syn

www.polachasyn.cz

V naší nabídce najdete široký výběr jízdních kol, náhradních dílů, cyklooblečení, cykloobuvi, aj... Pokud si nevíte s výběrem pro vás vhodného kola rady, rádi vám s jeho výběrem v naší prodejně pomůžeme

 
 

KAR group, a.s.

www.kargroup.cz

Společnost KAR group, a.s. je mateřskou společností holdingu, který se specializuje na poskytování komplexních servisních služeb a péči o vozový park zákazníků, provozujících autobusovou a nákladní automobilovou dopravu. Svými 17 opravárenskými provozovnami pokrývá téměř polovinu území České republiky. Společnost KAR mobil s.r.o. je autorizovaným prodejcem autobusů IVECO BUS na základě dealerské smlouvy se společností Iveco Czech Republic a.s..

 
 

Delikates Radek Kordas

www.delikates.kvalitne.cz/

Jsme firma s dlouholetou tradicí. Šumperáci nás znají pod jménem "Rybárna", ale náš sortiment se od té doby značně rozšířil. Prodej ryb jsme zachovali a přidali prodej uzenin, lahůdek a dalších delikates. Naší novinkou je příprava hotových pokrmů v nejnovějším speciálním stroji.

 
 

Palírna Hraběšice - Petr Markovský

www.palirna-hrabesice.cz

Palírna Hraběšice má v nabídce zapůjčení sudů, odvoz kvasu, šrotování ovoce i umělé stárnutí destilátu ultrazvukem. Společnost vlastní osvědčení o absolvování kurzu pro provozovatele pěstitelských pálenic a ovocných lihovarů, v roce 2010 získala višňovice z Hraběšic ocenění "Výrobek Olomouckého kraje".

 
 

SEZAKO Prostějov, s.r.o.

www.sezako.cz

Hlavní činností firmy je čištění a monitorování kanalizačního potrubí od nejmenších průměrů (WC, vany, umyvadla, dřezy) až po velkoprofilovou kanalizaci maximálních rozměrů. Sezako Prostějov nabízí například bezvýkopovou technologii opravy kanalizace krátkými sanačními vložkami nebo komplexní návrh řešení na likvidaci odpadů i s jejich uložením na vlastních skladovacích plochách.

Kvalitní práci firmy nejlépe ocení města a obce, provozovatelé vodovodů a kanalizací, vojenské útvary, elektrárny, teplárny, uhelné doly a firmy od malých živnostníků až po velké giganty, včetně chemického průmyslu.

 
 

Supring s.r.o.

www.supring.cz

Společnost Supring s. r. o. se zabývá zajištěním dodávek stavebních prací včetně návrhu, zpracováním dokumentace a výkonu autorského či technického dozoru.

 
 

Sefran s.r.o.

www.sefran.cz

Zabýváme se prodejem střešních a okapových systémů včetně jejich doplňků, poskytujeme zázemí pokrývačům a klempířům a jsme schopni zajistit zakázkovou výrobu přímo v našem areálu. Prodáváme mimo jiné i střešní latě včetně chemické úpravy (moření), desky na záklop střech a na objednávku i hranoly na vazbu.
Dále jsme schopni zajistit například polykarbonátové plotny včetně příslušenství, desky na opláštění budov (CETRIS, OSB, …), střešní okna aj. Konkrétní sortiment najdete v menu našich webových stránek, nebo přímo v našem e-shopu.

 
 

Morys s.r.o.

www.morys.cz

Společnost Morys má logistické a prodejní zázemí v Ostravě. Zákazníkům nabízí služby v oblasti vytápění, měření a regulace, zdravotechniky, elektroinstalace a v komplexních stavebních dodávkách. Kromě výrobních činností se firma zaměřuje také na prodej vzduchotechnických komponentů a nátěrových hmot.

 
 

Kavoplyn s.r.o.

www.kavoplyn.cz

Hlavní činností je výstavba inženýrských sítí a plynovodních přípojek. Dále pak provádí výstavbu a rekonstrukce kanalizací a vodovodů včetně jejich přípojek, zemní a přípravné práce pro stavby, výstavbu plynových kotelen, průmyslových plynovodů a plynovodů na PB. Zaměstnává 19 až 35 lidí ročně, z toho 24 lidí na HPP. Společnost má dva jednatele: Roman Horký a Luboš Makáň. Je pojištěna pro provádění montážních prací vyhrazených plynových zařízení na 10 000 000 Kč a pro provádění přípravných prací pro stavby ( zemních prací ) na 20 000 000 Kč.

 
 

Kedul Šumperk, s.r.o.

www.kedul.cz

Společnost zabývající se prodejem nářadí, spojovacího materiálu a ochranných pomůcek. Firma také provádí zapůjčování potřebného nářadí pro stavby a opravy, i bourání.

 
 

ZK Žerníček Kovovýroba

www.kovozernicek.cz

Společnost ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA realizuje komplexní zpracování v oblasti kovovýroby. V této oblasti nabízí klientům profesionální servis. Firma je držitelem certifikátu ISO 9001, jednotlivé kroky zakázky jsou vedeny počátečním návrhem vhodného řešení – cenové nabídky – výroby – povrchové úpravy – montáž a předání. Společnost je zaměřena na výrobu ocelových přepravních kontejnerů a palet sloužící pro subdodávky v automobilovém průmyslu. Díky individuálnímu přístupu je společnost schopna realizovat zakázky tzv. na míru a splnit zákazníkovi jeho požadavky.

 
 

SATEZA a.s.

www.sateza.cz

Akciová společnost SATEZA a.s. byla založena zakladatelskou listinou v roce 1996. V témže roce se stává provozovatelem tepelného hospodářství ve městě Šumperk a v roce 1997 v obci Velké Losiny. Centrální zásobování tepla (CZT) tvoří v Šumperku 14 blokových kotelen a 13,6 km primární teplovodní sítě. Instalovaný součtový tepelný výkon je 67 MWt , jako palivo slouží zemní plyn. Vedle uvedených blokových kotelen zajišťuje SATEZA a.s. výrobu a provoz domovních kotelen v objektech průmyslu, služeb, úřadů a škol různého typu. V obci Velké Losiny se jedná o provoz dvou zdrojů CZT pro bytovou zástavbu. V průběhu roku 2010 se společnost SATEZA a.s. stala vlastníkem tepelného hospodářství ve městě Hanušovice a v obci Loučná nad Desnou.

 
 

Penzion U Jirsáka

www.pensionjirsak.cz

„U JIRSÁKA“ - původně hostinec sloužící pro pivní štamgasty - byl roku 1990 zrekonstruován a v současnosti slouží jako tříhvězdičkový penzion, který si za léta své existence získal řadu stálých hostů jak z tuzemska, tak ze zahraničí. Součástí penzionu je wellness, restaurace s barem, salonek, letní zahrádka s posezením nad řekou Desnou. Pro odpočinek, zábavu a relaxaci jsou Vám k dispozici masáže, ricochetový kurt, stolní tenis a další. Samozřejmostí je zdarma připojení na WIFI. Pro zákazníky je k dispozici vlastní parkoviště přímo u penzionu. Okolí penzionu nabízí díky blízkým Jeseníkům možnost návštěvy zajímavých turistických míst a památek. Navštívit můžete lázně i nejrůznější sportovní areály ...

 
 

S.O.S. Agentura

www.soska.cz

S.O.S. je soukromá bezpečnostní agentura, která poskytuje komplexní služby v oblasti ochrany majektu a osob na střední Moravě. Stěžejním bodem společnosti se stala ochrana majetku a objektů prostřednictvím centrální ochrany, která byla postupně doplněna o fyzickou ostrahu, zřizování elektrických zabezpečovacích a požárních zařízení, CCTV, přepravy cenných zásilek, úklidové služby a další činnosti.

 
 

Maregs spol. s r.o.

www.maregs.cz

MAREGS spol. s r.o. je elektromontážní firma s tradicí od roku 1990. Zajišťuje komplexní služby v oblasti silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Od založení společnosti se věnuje též instalacím vláknové optiky. V oblasti úspor energie provádí instalace zařízení na snížení spotřeby elektrické energie při osvětlení systému LightEco. Bohaté zkušenosti má zejména s instalacemi pro IT technologie a s instalacemi v objektech „za provozu“. Specialisté na všech pozicích prokazují svou vysokou odbornou úroveň, což oceňuje velké množství spokojených zákazníků.

 
 

JJF AGENCY s. r. o.

www.jjfhokej.cz

Firma JJF AGENCY® sídlící v Brně se zabývá velkoobchodním prodejem hokejového zboží. Společnost spolupracuje s prodejci hokejové výstroje a hokejovými kluby na území Moravy. Úspěch firmy je založen na nejlepších profesionálech ve svém oboru. Kvalitní služby jsou prioritou JJF Agency.

 
 

Grent - Žváček s.r.o.

www.grentzvacek.cz

Firma Miroslav Žváček - zemní práce vznikla v roce 1998 jako fyzická osoba. V počátku podnikání jsem byl jediným pracovníkem a postupně jsem vytvářel více pracovních pozic.V roce 2002 jsem s panem Kvapilem založil společnost GRENT - Ž+K s.r.o., kde jsme byli společníci se stejným podílem. V květnu 2006 se firma přejmenovala na GRENT - Žváček s.r.o., kde jsem 100% vlastníkem. V současné době firma zaměstnává 22 zaměstnanců. Snažíme se, aby naše práce byla odvedena kvalitně, zákazníci s námi byli spokojeni a obraceli se na nás vždy, když budou potřebovat naše služby.

 
 

RPS COMPUTERS - Ing. Jan Rýznar

www.rps.cz

Společnost RPS Computers nabízí činnost v oblasti výpočetní techniky (vlastní sestavy počítačů, sestavy TRILINE, jednotlivé komponenty, tiskárny, skenery atd.), mobilní komunikace (prodej mobilních telefonů, prodej dobíjecích kuponů, montáže HF sad do automobilů), telekomunikace (montáže telefonních ústředen a telekomunikačních rozvodů, prodej koncových přístrojů atd.), instalace software i tvorby webových stránek, elektronické zabezpečovací zařízení, připojení k internetu, počítačové sítě i poradenství.

 
 

HEJDUKSPORT, s.r.o.

www.hejduksport.cz

Společnost HEJDUK SPORT byla založena roku 1998. V roce 2008 se přetransformovala na HEJDUK SPORT s.r.o. Od samého vzniku společnosti prodáváme jak velkoobchodně tak i maloobchodně renomované hokejové značky BAUER, Reebok, CCM atd. Od roku 2010 máme výhradní zastoupení pro dovoz značky Winnwell do České republiky. Tato značka je známá pro svou vysokou kvalitou a příznivé ceny. Na oblibě stále více získává každoročně povedená kompletní řada hokejek Winnwell.

 
 

PENAM a. s.

www.penam.cz

Společnost PENAM a. s. je druhou největší pekárenskou společností v České republice. V jeho sortimentu najdete pekárenské a mlýnské výrobky s tradicí již od roku 1992. Krom toho společnost vyrábí také cukrářské výrobky. Exportuje na SLovensko i do Maďarska. Společnost získala ocenění Český výrobek, výrobky PENAMu nosí také značku KLASA, ale také získaly i prestižní ocenění Zlatá Salima. Společnost provozuje také 38 vlastních prodejen pečiva.

 
 

PROFINETWORKS s. r. o.

www.profinetworks.cz

Společnost PROFINETWORKS s. r. o. nabízí profesionální služby v oblasti telefonování pomocí VoIP, garanci servisu, počítačovou pohotovost, bezplatné poradenství, internet, zajištění harware, internetové stránky i vizuální identitu.

 
 

UVAX s. r. o.

www.uvax.cz

Po celou dobu existence se společnost zabývá kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím kuchyní. Veškerý sortiment firemních výrobků a produktů byl vyvinut, vyroben, odzkoušen a uveden na trh (domácí i zahraniční) výhradně pracovníky firmy. Firemní strategie je založena na respektování potřeb a požadavků našich zákazníků s důrazem na kvalitu a cenovou dostupnost výroby.

 
 

HAKO a Enter spol. s r.o.

www.facebook.com/hakoaenter/

 
 

Hlavní partneři

město Šumperk

www.sumperk.cz

Bránou Jeseníků je nazýváno město Šumperk. Město proslavené práškovou metalurgií i textilní výrobou. První písemná zpráva pochází z roku 1278. V současné době je Šumperk nejdůležitějším hospodářským, správním a kulturním centrem severozápadní Moravy. Ve městě je celkem 55 nemovitých kulturních památek a samotný Šumperk je vyhlášen městskou památkovou zónou.

 
 

Olomoucký kraj

www.kr-olomoucky.cz

Olomoucký kraj se síldem v Olomouci je vymezený územím okresů Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov a Šumperk. V Olomouckém kraji se nachází mnoho kulturních a historických památek (např. hrad Bouzov, zámek a ruční papírna Velké Losiny, poutní místo Svatý Kopeček nebo Lovecké muzeum na zámku v Úsově). Centrem kraje je univerzitní město Olomouc.

 
 

GSP Mincovna a.s.

www.gsp-mincovna.cz

Společnost GSP Mincovna a.s. vznikla jako obchodní společnost v roce 2015. Jedná se o zcela novou společnost na českém trhu, která vznikla primárně za účelem obchodní činnosti. Společnost vyhledává zcela nové obchodní příležitosti na trhu a snaží se tak nekonkurovat ostatním firmám.

Je úzce spjata s firmou GSP Rafinerie s.r.o., která se zabývá zpracováním drahých kovů, přičemž dlouholeté zkušenosti a vývoj vlastních technologií zajišťují našim zákazníkům nejvyšší kvalitu zpracování. Další partnerskou organizací je Nadace Dereka van der Hollena.

 
 

Pivovar Holba a.s.

www.holba.cz

V současné době patří pivovar Holba k první desítce největších pivovarů v ČR. Založen byl v roce 1874 v malebném prostředí jesenických hor, v Hanušovicích, v místní části zvané Holba. Zakladatelem byl mladý sládek Josef Mullschitzký. Hanoušovické zlatavé moky získaly již spoustu ocenění. K nejoceňovanějším nepatří již pouze Šerák, ale i ostatní produkty pivovaru.

 
 

Mediální partneři

Váš Trh

www.vastrh.cz

VasTrh.cz je informační portál zaměřený na veškerou nabídku místního okresu. Váš Trh – prostor pro Vás. Čtenáři se tak mohou nenásilnou formou z pohodlí domova informovat o veškeré nabídce služeb, kurzů, seminářů, workshopů, přednášek, aktuálních novinkách na trhu, přehledu kulturních akcí a dalších zajímavostech.

 
 

Šumpersko.net

www.sumpersko.net

 
 

life TV

www.lifetv.cz

 
 

Významní partneři

DRFG a.s.

www.drfg.cz/

Cílem investiční skupiny DRFG je zhodnocovat kapitál prostřednictvím investic do majetkových podílů v perspektivních společnostech a projektech. Preferujeme investice do nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb a telekomunikací. Řídíme se investiční filozofií založenou na upřednostňování investic v oborech, kterým dobře rozumíme, v lokalitách, které jsou nám kulturně i geograficky blízké a v projektech, kde můžeme získat významný rozhodovací podíl.

 
 

Vápenka Vitošov s.r.o.

www.vitosov.cz

Vápenka Vitošov s. r. o. se nachází sedm kilometrů od Zábřehu na Moravě, v okrese Šumperk. Patří mezi tři největší vápenky v České republice a stáří zdejšího vitošovského vápence je odhadováno geology na 350-400 milionů let. V roce 1993 vstoupil do podniku zahraniční partner, německá společnost FELS-WERKE GmbH. Nejznámějším značkovým produktem je systém malt, omítek a barev SALITH®.

 
 

Bergasto s.r.o.

www.bergasto.cz

Bergasto s.r.o. je česká společnost, která se od roku 2009 primárně zabývá odstraněním odpadů. Společnost působí zejména v oblasti odpadového hospodářství, zajišťuje sanaci ekologických zátěží. Zabývá se čištěním a údržbou komunikací, komplexními službami pro průmyslové zákazníky, svozem a odstraněním nebezpečných odpadů vč. kapalných. Vykupuje a zpracovává druhotné suroviny a rovněž působí v oblasti vzorkování odpadů a vod. Do roku 2016 odstranila a využila více jak 1 mil. tun ostatního odpadu a 20 tis. tun nebezpečného odpadu.

 
 

Prumhor spol. s r.o.

www.prumhor.cz

Firma Prumhor nabízí široké portfolio služeb - malířsko-natěračské práce, prodejní činnost v oblasti barev a laků, realizace zateplovacích systémů, stavební práce, včetně inženýrských a projektových prací, odborné konzultace a finanční poradenství v oblasti revitalizací bytových domů a výstavby rodinných domů. Zakázky realizujeme tzv.na klíč. Důraz klademe na kvalitu prací a použití nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu.

 
 

Apator Metra s.r.o.

www.metra-su.cz

APATOR METRA s. r. o. je jedním z největších výrobců měřicí a regulační techniky v České republice. Tradice společnosti sahá až do roku 1947, kdy byla založena jako odštěpný závod národního podniku Metra Blansko. V současné době zahrnuje portfolio firemních výrobků jak klasický sortiment teploměrů a termostatů, tak i moderní elektronické indikátory topných nákladů a vodoměry s rádiovým odečtem. Společnost výrobky vyváží do mnoha zemí Evropy a na Střední Východ. Výrobní sortiment vyniká širokou škálou nabízených produktů a je schopen uspokojit většinu požadavků. Dále je firma schopna vyrobit i zakázkové provedení.

 
 

Fortex-AGS a.s.

www.fortex.cz

Společnost FORTEX-AGS, a. s. Šumperk se zabývá podnikáním ve stavební výrobě, výrobou a dodávkami technologií čistíren odpadních vod, výrobou manipulačních a paletizačních prostředků, velkoobchodem s hutním materiálem a od roku 2001 působí jako autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Od roku 2004 provádí firma autorizovaný servis vozů Škoda. Firma byla založena roku 1968.

 
 

Zdeněk Petr - Firma Petr

www.zdenekpetr.cz

Společnost Zdeněk Petr - Firma Petr (ZP Petr) sídlí v Zábřeze a specializuje se na prodej ochranných a pracovních pomůcek, ze široké nabídky například rukavic, oděvů, obuvi, ale také ochranných pomůcek smyslů a hlavy. Společnost provozuje také internetový obchod.

 
 

Allsports s.r.o.

www.bauerhockey.cz

Společnost ALLSPORTS a.s. vznikla v roce 2003 jako výhradní distributor hokejové výstroje a kolečkových bruslí NIKE BAUER HOCKEY v České republice. Úspěch společnosti je založen na vynikající značce hokejové výstroje BAUER, NIKE a NIKE BAUER a dlouholetých zkušenostech formovaných od roku 1992. Posláním pracovního týmu je důstojně reprezentovat značku č.1 v ledním hokeji a zároveň v co největším rozsahu uspokojit poptávku trhu po produktech značky BAUER HOCKEY a EASTON.

 
 

Grafotyp s.r.o.

www.grafotyp.cz

Grafotyp s.r.o. je společnost zabývající se kompletní polygrafickou výrobou s důrazem na kvalitu. - Grafické zpracování
- Tisk
- Knihařské zpracování
- Kartonáž
- Prodej firemních tiskopisů a papírnického zboží
- Vydavatelská činnost
- Prodej a potisk reklamních předmětů
- Reklama a distribuce
- Velkoplošný tisk - plachty, cedule, samolepky, vlajky

 
 

Everstar s.r.o.

www.everstar.cz

Firma Everstar s.r.o. byla založena v roce 1990 ryze českým subjektem, s cílem vyrábět na základě kanadského know how vodou ředitelné prostředky k odmašťování a speciálnímu čištění, pod obchodním názvem Star. Hlavním kritériem firmy je, že na trh nesmí být dodán prostředek, který by neodpovídal svým složením a vlastnostmi deklarovaným hodnotám. I z tohoto důvodu nelze nalézt naše výrobky v těch nejnižších cenových hladinách.