Další ztráta bodů v závěru. Valašské Meziříčí zvítězilo 3:2

Martin Schwarz, , sobota 21.10.2017
Dvě branky útočníka JAKUBA LEHEČKY šumperským Drakům nestačily. Přestože Šumperk dokázal ve Valašském Meziříčí otočit skóre a vedl 2:1, Bobři nesložili zbraně a výrazně se přihlásili o body. Po čtyřiceti minutách zápasu ukazovala světelná tabule smírné skóre 2:2 a vše nasvědčovalo, že bitva na Valašsku poputuje do prodloužení. K tomu ale nedošlo. Stejně jako ve středu, také o víkendu svěřenci Pavla Hulvy inkasovali rozhodující branku na závěr duelu, necelých deset minut před koncem rozhodl o úspěchu Valašského Meziříčí Jakub Pořický. Šumperští padli podruhé za sebou, v utkání se dohromady pouze čtyřikrát vylučovalo.
13.kolo sobota 21.10.2017
HC Bobři Valašské Meziříčí - DRACI PARS ŠUMPERK
3:2
(1:0, 1:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 3. D. Varga (Hořanský), 37. Brunec (Dvořák), 51. Pořický (Brunec, Dvořák) – 24. Lehečka (Cink, Sedlák), 34. Lehečka (Šťáva. Rozhodčí: Škrobák – Rožánek, Konvička. Vyloučení: 2:2. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 3:2.
Šurý – Hladiš, Weintritt, Žák, Váňa, Hryciow, Mikel, Baroš, Mar. Varga – Mir. Varga, Studený, Kývala – Martiník, Daněk, Dalajka – Brunec, Dvořák, Pořický – Pokorný, Hořanský, D. Varga
Lakosil – Gewiese, Procházka, Řezáč, Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Sedlák – Müller, Králík, Půhoný, Ostřanský, Novosad, Lehečka, Vymazal, Cink, Kovařík, Vachutka, Fisher