Šumperští hokejisté opět prohráli v Opavě

Jaroslav Svoboda, Filip Lefenda, čtvrtek 22.2.2018
Po debaklu s Porubou si opavští hokejisté spravili chuť. A ti šumperští, ti mohou být nejspíš rádi, že Opava nakonec do playoff nepostoupí. S jasně posledním týmem tabulky se totiž Drakům vůbec nedaří a potvrdil to i duel na půdě Slezanu, byť byl tým ze Šumperka oslaben absencí několika opor, které doléčují šrámy. A o Matěje Bažanta, kterého zkoušel mateřský Prostějov. Domácí totiž vyhráli 4:2, když o svém vítězství rozhodli již v úvodní třetině po brankách Slavíka a Hermana. Draci sice v úvodu třetí části hry snížili, ale Opava přidala ještě další dvě branky.
47.kolo středa 21.2.2018
Hokejový klub Opava s.r.o. - DRACI PARS ŠUMPERK
4:2
(2:0, 0:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 10. Slavík (Vítek, Tichý), 13. Herman (Štindl, Wolf), 53. Šindelář (Herman, Štindl), 56. Wolf (Cihlář) – 45. Fischer (Šťáva, Řezáč), 60. Půhoný (Vymazal).. Rozhodčí: Holaň - Bojda, Mikler. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: 200. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2.
Wanecki – Čechman, Kiss, Šindelář, Šendera, Tichý, Slavík – Pělucha, Bitomský, Herman, Rousek. Vítek, Cihlář, Štindl, Chalupa, Maxner, Wolf, Hartmann, Malina
Lakosil – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Řezáč – Novosad, Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Králík, Skopal, Půhoný, Fischer, Vymazal, Ostřanský