Draci v Polsku neuspěli a utrpěli nejtěžší prohru v přípravě

Jaroslav Svoboda, úterý 25.8.2009
Š u m p e r k, J a s t r z e b i e - Šumperští hokejisté si z Polska vezou prohru 3:7. Na ledě účastníka nejvyšší polské soutěže nevyšlo Drakům období od 25. minuty do konce zápasu. Do něho totiž vstupovali ještě za vedení 3:1. Pak ale šest branek v řadě z holí domácích hráčů znamenalo obrat v zápase. Jastrzebie nakonec zvítězilo 7:3, nicméně polský celek těžil hlavně z výkonů českých hráčů působících v jeho dresu. Zářil jak Pavel Zdráhal, tak i Jiří Zdeněk (autor hattricku). Nyní budou mít šumperští hokejisté týdenní zápasovou přestávku, pak se vydají v úterý 1. září k utkání do Opavy.
příp. úterý 25.8.2009
JKH GKS Jastrzębie - DRACI PARS ŠUMPERK
7:3
(1:1, 4:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 1. Zdeněk (Zdráhal), 25. Zdráhal (Lipina), 27. Zdeněk (Wolf), 35. Zdráhal (Zdeněk, Wolf), 38. Radwan, 45. Zdeněk, 52. Kowalówka (Danieluk) - 18. Novotný (Holík), 21. Antonovič (Hulva), 23. Hulva (Ondráček). Vyloučení: 4:9. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 7:3.
Kosowski - Wolf, Pastryk, Bryk, Lipina, Zdeněk, Zdráhal, Dąbkowski, Urbanowicz, Kowalówka, Danieluk, Górny, Labryga, Kulas, Kąkol, Radwan, Mackiewicz
Daneček - Rangl, Sedlák, Holík, Ondráček, Novotný, Drtil - Ambruz, Hulva, Antonovič - Noga, Podešva, Orsava - Vrba, Pekr