Draci porazili Pantery, Lukáš Daneček udržel čisté konto

Redakce, čtvrtek 6.8.2009
H a v í ř o v - Z kalenáře přípravných duelů si Draci mohou zaškrnout další políčko. Ve čtvrtečním utkání v Havířově Draci neinkasovali, naopak sami třikrát dokázali zamířit do černého a zvítězit 3:0. Ve velmi dobrém světle se zatím ukazuje Jiří Hašek, kterému to v přípravě střílí, proti Panterům se prosadil dvakrát, úvodní branku zápasu pak obstaral Martin Ambruz. Další zápas čeká na Draky znovu v úterý, kdy na domácím ledě přivítají druholigovou Opavu.
příp. čtvrtek 6.8.2009
HC AZ Havířov 2010 - DRACI PARS ŠUMPERK
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 35:43 Ambruz (Novotný), 46:51 Hašek (Vosátko, Barus), 50:58 Hašek (Holík, Barus). Rozhodčí: Mikula - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 7:9. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 350. Průběh utkání: 0:0, 0:3.
Čech (Šafránek) - Vydra, Hoďa, Kudláček, Krisl, Tesařík, Peštuka, Brynecký, Zeliska, Lukaštík, Minařík, Velecký, Polák, Haas, Maruna, Klimša, Říčka, Zientek, Falter.
Daneček (Šrámek) - Orsava, Meluzín, Hulva, Hašek, Pavelek, Körner, Ondráček, Holík, Ambruz, Antonovič, Barus, Varga, Novotný, Fryč, Sedlák, Noga, Vosátko, Pekr.