Draci doma poprvé poraženi

Dan Šváb, Jaroslav Svoboda, čtvrtek 30.8.2007
Š u m p e r k - Domácí neporazitelnost Draků skončila. Poprvé od 20. prosince. Přemožitelem se stala Horácká Slavia Třebíč. Ta v Šumperku ve druhé třetině zahájila kanonádu a Draci stačili jen odpovídat. Bohužel se ale ztrátu dohnat nepodařilo a tak si Třebíč odváží vítězství 6:5. Nejlepším střelcem večera se stal Roman Meluzín, který se blýskl hned hattrickem.
přát. čtvrtek 30.8.2007
DRACI PARS ŠUMPERK - SK Horácká Slavia Třebíč
5:6
(0:1, 4:4, 1:1)
Branky a nahrávky: 30:37 Meluzín (Bařica, Antonovič), 33:25 Hajas (Bařica, Antonovič), 36:33 Meluzín (Bařica), 38:23 Meluzín (Antonovič, Bařica), 56:42 Kratěna (Stejskal) - 5:02 Sláma, 22:35 Bulička (Kubica, Zahradník), 23:28 Dibelka (Bula, Přibyl), 30:49 Matušík (Zahradník), 32:32 Kratzer (Dibelka), 54:27 Dibelka (Hrbáček). Vyloučení: 8:12, navíc Kukla (TRE) 10 minut. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 350. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 4:5, 4:6, 5:6.
Betinec - Hajas, Rejzek, Sloboda, Kaltenböck, Stráňovský, Ondráček, Šindler - Antonovič, Meluzín, Bařica - Ohnutek, Stejskal, Kratěna - Kučera, Kočan, Martinka - Pekr, Čížek, Fischer
Nedvídek - Hrbáček, Pálka, Sláma, Dvořák, Bulička, Kaláb, Přibyl, Bula, Dibelka, Čech, Oliverius, Kukla, Matušík, Zahradník, Kubica, Burian Vilém, Kratzer, Burian Jiří