Body zůstaly na severu Čech, Mostečtí slavili gól celkem osmkrát

Martin Schwarz, Jaroslav Svoboda, sobota 12.9.2015
Ke druhému kolu WSM ligy a zároveň úvodnímu venkovnímu utkání sezóny 2015/2016 se v sobotu vypravili šumperští draci. Trenéři Kučera s Pivkem uvítali v sestavě další nové tváře, mezi nimi i plzeňského brankáře Patrika Polívku. Lépe začali Mostečtí, ještě v půlce první třetiny vedli 1:0 zásluhou Kubinčáka. Minutu a půl před koncem zahajovací dvacetiminutovky ale srovnal skóre JAN MILFAIT. Před druhým odchodem do kabiny už domácí náskok uhájili, po druhé části velebili Severočeši výsledek 2:1, trefili se Havlíček a Zeman. V posledních dvaceti minutách modrobílí přidali pětici gólů navrch, jedinou odpověď za Salith připravil Jiří Půhoný. S konečným výsledkem 8:2 Most oslavil první výhru sezóny, draci na ni musejí počkat minimálně do pondělního střetnutí s Jihlavou.
2.kolo sobota 12.9.2015
HC Most - DRACI PARS ŠUMPERK
8:2
(1:1, 2:0, 5:1)
Branky a nahrávky:8. Kubinčák, 32. Havlíček (Mical, Zeman), 39. Zeman (Alinč), 41. Zdeněk (Alinč), 48. Alinč (Zdeněk), 53. Smolka (Zeman, Slavíček), 54. Řehoř (Černý, Havlíček), 58. Havlíček (Baránek, Řehoř) – 19. Milfait (Půlpán, Zdráhal), 48. Půhoný (Tomášek, Kaut). Rozhodčí: Sýkora – Kokrment, Malý. Vyloučení: 5:8. Využití: 3:0. Diváci: 256. Střely na branku: 38:32. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 8:2.
Horák – Zeman, Havelka, Baránek, Černý, Kokeš, Strejček, Hora – Zdeněk, Alinč, Slavíček – Kubinčák, Havlíček, Řehoř – Tauš, Smolka, Válek – Mical, Přeučil
Polívka (od 41. do 54. minuty Zelenka) – Bažant, Zdráhal, Havlík, Sedlák, Prokop, Drtil – Haas, Plášek, Hroch – Brunec, Vrdlovec, Fořt – Kaut, Tomášek, Půhoný – Milfait, Voženílek, Půlpán – Ostřanský